Giriş Yap Üye Ol

Hakkımızda

ingilizcecin-banner
ingilizce

İngilizce Dersi Önizlemeli Döküman Paylaşım Sitesi

www.ingilizcecin.com Türkiye'nin ilk önizlemeli İngilizce döküman (doc, ppt, pdf, xls) paylaşma ve indirme sitesi. Yani, artık içeriklerini görmediğiniz dökümanları indirmek zorunda değilsiniz. Bu sitede dökümanları GÖR > BEĞEN > İNDİR mantığı var. Sitede İngilizce dersine yönelik powerpoint slaytlar, word, excel dökümanlarını ve .pdf uzantılı dosyaları bulabilir, izleyebilir ve ya kendi İngilizce dökümanınızı yükleyebilirsiniz.

Dökümanların İçeriği:

İstediğiniz dökümanlara daha kolay ulaşabilmeniz için İngilizce Dersleri 180'den fazla kategoriye ayrılmıştır. Bu kategoriler neredeyse tüm gramer konu başlıklarını; reading (okuma), writing (yazma), speaking (konuşma), listening (dinleme) gibi dört temel dil becerisini; 4-5-6-7-8-9-10-11-12. sınıf İngilizce konularını; KPDS, ÜDS, TOEFL gibi sınavları kapsamaktadır. Her bir kategoride o kategorideki konuyla ilgili konu anlatımı, örnek cümle, slayt sunular, alıştırmalar, yazılılar, test, exercises, worksheet ve flashcards bulabileceksiniz.  

İngilizce Slaytlarınızı, Yazılılarınızı, Çalışmalarınızı Paylaşın!

Ayrıca bu sitede kendi hazırladığınız slayt, yazılı, konu anlatımı, vb.. dökümanlarınızı saniyeler içinde yükleyip paylaşabilirsiniz.

 

Nasıl Döküman Paylaşabilirim?

  • Kendi hazırladığınız dökümanları sitemizde paylaşmak için sitemize üye olup e-mail adresinize gönderilen linkten hesabınızı aktifleştirmeniz gerekir.

  • Yukarı menüdeki 'Yükle' linkine tıklayarak sitemizde pdf doc docx xls xlsx ppt pptx mp3 mp4 png jpg gif rar zip uzantılı dosyaları paylaşabilirsiniz.