Giriş Yap Üye Ol DÖKÜMAN YÜKLE

 1. İngilizce
 2. 6. Sınıf İngilizce
 3. 6. Sınıf İngilizce 2. Ünite
 4. Yummy Breakfast 6. Sınıf İngilizce 2. Ünite Kelimeleri Resimli, Konu Anlatımı, Alıştırma

Yummy Breakfast 6. Sınıf İngilizce 2. Ünite Kelimeleri Resimli, Konu Anlatımı, AlıştırmaYummy Breakfast 6. Sınıf İngilizce 2. Ünite Kelimeleri Resimli, Konu Anlatımı, Alıştırma

Dosya Bilgileri

Yüklenme Tarihi: 27 Ekim 2017
Açıklama: Yummy Breakfast 6. Sınıf İngilizce 2. Ünite Kelimeleri Resimli, Konu Anlatımı, Alıştırma
1359 İzlenme
282 İndirilme
Eğer sitemizden faydalanan bir İngilizce öğretmeni iseniz lütfen siz de kendi hazırladığınız yazılı sorularını, çalışma kağıtlarını, slaytları, kelime listelerini, etkinlikleri "döküman yükle" sayfasından paylaşınız.


Elif Konyalı

Yükleyen: Elif Konyalı

Yükledikleri: 377
Okunma: 242164
Kayıt: 667 gün önce
Yorumlar
 • ceyhan demir
  12 Kasım 2017, 09:46

  sizin site sayenizde oglum ingilizceyi sevdi.Ancak bu yeni web sayfanizi anlayamadik
  eski siteniz cok daha kullanisliydi.ozellikle
  ingilizce kelime calisma sayfasinda okunuslari yok.ekran goruntusu cok sıkıcı lutfen bu elestrilerimizi dikkate almaniz dilegiyle iyi calismalar.

   • Admin
    admin
    12 Kasım 2017, 10:56

    Merhabalar, değerli yorumunuz için teşekkürler. Her görüş, eleştiri bizim için değerli. Siteyi en kullanışlı hale getirmeye çalışıyoruz her zaman için. Eski tasarımda en çok beğendiğiniz; fakat şu an olmayan özellik hangisiydi acaba? Yeni tasarımda tüm kategoriler sayfasından veya üst menüden istediğiniz kategoriye ulaşabilirsiniz. Genelde bir kategoriye girdiğinizde onun alt kategorileri oluyor. Örnek olarak “6. Sınıf İngilizce” kategorisine girdiğinizde her ünite için bir kategori olduğunu görebilirsiniz. Hangi ünite ilgili dosyayı bulmak istiyorsanız o alt kategoriye tıklarsınız. Ana kategoride alt kategorinin altında yer alan dosyalar ise ana kategorideki dosyalardır. Umarım açıklayıcı olmuştur. Başka bir şey olursa her zaman yazabilirsiniz. İyi günler, başarılar.

 • fulya
  4 Kasım 2018, 11:42

  çooook teşekkürler

 • Hakan YILDIRIM
  Hakan YILDIRIM
  4 Kasım 2018, 12:14

  39. slayttta “muz yok” için there is yazılmış, 44. slaytta “There isn’t………………butter on the bread” boşluğa some gelmiş ama cvp any olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir